Львів отримав останні 7 нових автобусів «Електрон»: відео

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Загалом місто придбало 55 нових машин у львівського «Електронтрансу».

У п’ятницю, 26 травня, на комунальне АТП-1 прибули ще сім низькопідлогових автобусів «Електрон», які підприємство мало доотримати за укладеною угодою до 31 травня. Про це повідомляє Zaxid.net.

Ціна одного автобуса – 4 млн 800 тис. грн. Такі «Електрони» їздять у Львові ще з минулого року. Тоді придбали перші 10 автобусів. Зараз на маршрутах таких машин – понад два десятки. Ще 23 проходять реєстрацію в сервісному центрі МВС.

Нові автобуси на підприємстві приймає комісія, у складі якої – представники з обох сторін. «5 чоловік із нашого боку, 5 працівників від «Електронтрансу». Вони передають – наші працівники приймають. При цьому, якщо виявляють несправності чи навіть якісь подряпини, тут же складають дефектний акт. Якщо питання незначне, усувають на нашій території. При більших – автобус повертається на підприємство для необхідних робіт. Але якщо порівняти їх із тими першими десятьма, які ми отримали минулого року, то якість їх покращилась. Бо раніше основна проблема була з електронікою», – розповів директор АТП-1 Ярослав Іванець.

Побачити електронівські новинки можна на маршрутах №16 та частково №46. Можливо, вже з наступного тижня вони виїдуть і на маршрут №2.

Для «Електронів» обиратимуть напрямки з кращими дорогами, а водіїв – із навичками водіння великих автобусів.