Львів’янин Павло Кордіяка встановив світовий рекорд і став найсильнішою людиною Європи

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

27-річний стронгмен зі Львова Павло Кордіяка переміг у змаганнях «Найсильніша людина Європи», а також встановив світовий рекорд у вправі колесо Конана. Про це Львівському порталу повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

Змагання «Найсильніша людина Європи» пройшло 1 квітня в англійському містечку Лідс, який вважають батьківщиною стронгмену в Європі. За нагороди позмагалась найкращі атлети континенту, зокрема й представники України.

Протягом змагань атлети демонстрували свою фізичну силу, виконуючи п’ять силових вправ. Усі вони були стратегічно підібрані і вибудовані таким чином, щоб перевірити кожен аспект сили спортсменів.

Найкращий результат вдалось продемонструвати львів’янину Павлу Кордіяці. Також на змаганнях він встановив новий світовий рекорд у вправі колесо Конана.

Зазначимо, друге місце в конкурсі «Найсильніша людина Європи» також за Україною – «срібло» змагань виборов титулований український стронгмен Олексій Новіков.

Львів’янину Павлу Кордіяці 27 років. Він навчався у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського. Тренування зі стронґмену почав у 2014 році.

Кордіяка є найсильнішою людиною України-2020, абсолютним чемпіоном України 2019 і 2020 років, чемпіон світу з Логліфту 2019, переможець World Strongman games Uzbekistan 2019 року.