Львів’яни, які задонатять на автобус для військових, можуть виграти російський безпілотник

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівський муніципальний мистецький центр розіграє трофейний російський безпілотник за донейт. Щоб стати учасником, потрібно перерахувати від 200 грн на авто для бригади, яка такі ж літальні апарати знищує.

Ворожий БПЛА «Орлан-10» для експозиції у Муніципальному мистецькому центрі надав 39-й окремий зенітно-ракетний полк Сухопутних військ. Саме для них волонтери і збирають кошти на мікроавтобус.

«Це один із десятків трофеїв полку. Саме цей БПЛА зберігся в повністю комплектному і робочому стані. Це одна з найкращих і найефективніших безпілотних платформ в світі, і, на жаль, велика проблема для наших військ на полі бою. Але вже майже рік герої протиповітряної оборони створюють росіянам такі проблеми і втрати в пілотованій і непілотованій техніці, що загарбники не ризикують наближатись в зону ураження полку», – розповідають у Львівському муніципальному мистецькому центрі.

Щоб знищувати безпілотники, українські військові постійно переміщуються на значні відстані, вони фактично живуть і працюють в машині. Тож волонтери вирішили розпочати збір на новий мікроавтобус і одному з благодіників подарувати російський безпілотник «Орлан-10». Волонтери планують зібрати 1,2 млн грн.

Взяти участь у лотереї можна, задонативши від 200 грн. Кошти потрібно перераховувати на карту Monobank.