Понеділок, 4 Березня

Львів’янка Юлія Бориско покинула «1+1»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Група «1+1 медіа» припинила співпрацю із ведучою нічного випуску програми ТСН Юлією Бориско. Про своє звільнення 7 вересня написала сама ведуча у Facebook. Пані Бориско сказала, що звільнення – це «крок в нікуди».

«Це – моє друге розлучення з каналом. Вперше – 2004-го – звільнилась сама, за кілька днів до Помаранчевої революції – через цензуру, “темники” Медведчука. Зараз офіційне формулювання – “за угодою сторін”», – відзначила Бориско.

Вона не повідомила причини звільнення, однак зауважила, що «канал вимагав більше, ніж вона могла йому дати».

«Канал вимагав більше, ніж я могла йому дати. І ми з ним вже кілька разів підходили до цієї межі. Крім того, останні роки мене мучили питання: що доброго я роблю в цьому світі, чи виконую своє призначення. Відповідь була психосоматичною. Я перестала світитися, скотилася у тривале безсоння – і це вже фізично вбивало мене, вимагаючи змін. <…> Як перфекціоністка, схиблена на підготовці текстів і анонсів, на розумінні того, про що розповідаю – ні разу в житті не вийшла в ефір, як диктор, якому вклали в руки аркуші. І завжди шукала ідеї та слова, щоб внести в свої ефіри і сюжети світло та гумор», – написала ведуча на своїй сторінці в Facebook.

«Що можу запропонувати світові? Свою творчість, оптимістичний світогляд і весь позитивний бік перфекціонізму! Ще навіть не уявляю ні де, ні як. Але вірю: все невипадково», – каже пані Бориско.

Як пише «Детектор медіа», у медіа групі «1+1» кажуть, що ведучу звільнили через переформатуванням нічного випуску новин. Журналісти звернулися за коментарем до Бориско.

Львів’янка Юлія Бориско працювала на «1+1» з 2001 році, де 2004 року працювала економічною журналісткою. З початку «Помаранчевої революції» у 2004 році вона звільнилася з каналу через цензуру та, як вона сама зауважувала, «темники» Віктора Медведчука, який тоді був керівником Адміністрації президента Леоніда Кучми. Після зміни власника у 2008 році вона повернулася на телеканал, де працювала ведучою нічного випуску новин.

Телеканал «1+1» входить до медіаконгломерату 1+1 Media. Кінцевим бенефіціарним власником телеканалу є Ігор Коломойський.