Вівторок, 30 Листопада

Львів’янка відмовилася від святкування ювілею в ресторані, щоб нагодувати 200 бездомних

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Львів’янка Анна Костюк відмовилася святкувати свій День народження у ресторані та вирішила пожертвувати ці кошти на обіди для 200 бездомних людей. Дівчина звернулася у “Емаус-Оселя” з пропозицією долучитися до роздачі їжі біля Порохової вежі для бездомних і влаштувати їм обід власним коштом, повідомляє Львівський портал.

“Якщо коротко, то це історія про те, як я хотіла відсвяткувати свій ювілей і, якщо зовсім чесно, то ідея святкувати в ресторані мене зовсім не гріла… Мені хотілося нагодувати людей, які цього направду потребують, і я вирішила, що хочу організувати обід для 100 людей (в реалі вийшло 200)… Щастя, що у Львові є організація, яка займається організацією обідів для безпритульних. Після розмови з ними я дізналася, що 1500 грн достатньо, щоб нагодувати 200 людей. Все, що потрібно – це просто закупити їжу зі списку і привезти їм у притулок…”, – розповідає Анна.

Дівчина переконана, що робити добро значно легше, ніж ми думаємо.

“Є речі, про які не прийнято говорити. Благодійність – одне з таких питань. Я завжди була прихильником того, щоб робити добрі справи мовчки. Бо якщо хочеш зробити добро, то навіщо розповідати про це світу??? Але в мене є один залізний аргумент – і це 7 грн 50 коп, КАРЛ, – рівно стільки потрібно, щоб нагодувати обідом одну людину. Робити добро значно легше, ніж ми думаємо.”, –  переконана Анна.

2300 грн стільки потрібно, щоб нагодувати 200 людей. Не вірите? І правильно робите. Насправді достатньо 1500 грн. Знову…

Gepostet von Anna Kostiuk am Montag, 19. Oktober 2020

“І якщо хтось із вас після цього поста захоче зробити добру справу, значить цей текст написаний не даремно”, – додала вона. В спільноті “Емаус-Оселя” зазначають, що були не надто здивовані таким вчинком, адже за 17 років існування працювали з різними людьми, але подібні ситуації все ж викликають приємне піднесення і радість.

Share.