Вівторок, 28 Травня

Львів’янам вмикають опалення

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові завтра, 16 жовтня, почнеться опалювальний сезон. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Сьогодні я підписую розпорядження, і від завтра ми починаємо планомірну подачу тепла для всіх будинків Львова. Весь житловий фонд завтра зранку буде підключатися без проблем. Оскільки ми в школах будемо мати канікули, то там подача тепла буде здійснюватися в інші терміни», – сказав мер.

79% будинків вже списані з балансу місцевих рад і господарюють самі мешканці, які обрали або управляючі компанії, або утворили ОСББ, або перейшли на самоуправління.

Впродовж літа тепловики провели масштабні роботи з підготовки до зими. Було проведено гідравлічні випробування. Загалом 665 км трубопроводів мереж ми перевіряли. Було виявлено 106 дефектів і 78 поривів. Все ліквідовано. Також провели заміну аварійних ділянок теплових мереж, провели масштабні роботи на ТЕЦ-1, ТЦ «Північна» (Тец-2), в котельнях, повірили усі лічильники обліку тепла.

Також, за інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, опалювальний сезон у Львівській області планують розпочати приблизно 19 жовтня, якщо середньодобова температура зовнішнього повітря не перевищуватиме +8 °C упродовж трьох діб.

Сказано, що Львівщина на 100% готова до опалювального сезону. До опалювального сезону 2020/21 років підготували до експлуатації в зимовий період 18813 багатоквартирних житлових будинків, 1277 котелень, 1173 км теплових мереж. Провели ремонт і заміну 28,7 км водопровідних мереж та 10,2 км каналізаційних мереж. Підписано 100 % паспортів готовності житлового фонду та актів готовності.

Нагадаємо, торік опалювальний сезон у Львові розпочався 29 жовтня, а у 2018 році – 22 жовтня.