Львів’ян запрошують приєднатися до ранкової руханки у Стрийському парку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Завтра, 24 липня, о 09.00 год у Львові організовують міську руханку у Стрийському парку. Як йдеться у повідомленні ЛМР, триватиме руханка 30 хвилин, взяти участь можна без попередньої реєстрації та безкоштовно, пише Твоє Місто.

Тренування проводитимуть фізичні терапевти Другого медичного об’єднання Львова. Програма розроблена так, що люди різного рівня фізичної підготовки зможуть повторювати ці вправи. З собою потрібно мати килимок та пляшку води.

«Наша мета – здорова нація українців. Друге медичне об’єднання Львова популяризує здоровий спосіб життя, любов до себе та свого тіла, відповідальність за своє здоров’я. Пропонуємо розпочинати свій день із руханки, яка може для багатьох стати поштовхом до добрих змін», – коментують в Другому ТМО.

Руханку проводитимуть поблизу Центру Шептицького УКУ та пам’ятника 110-річчю українському футболу.

Зазначимо, що піклуватись про своє здоров’я потрібно щодня, а літо – гарна пора для формування нових корисних звичок. Ранкова руханка – це про здоровий ритм життя та чудовий спосіб почати день правильно. Усім запропонують комплекс вправ, які кожен зможе виконувати вдома самостійно.

Фізичні навантаження допоможуть прокинутись, зняти напруження, зміцнити м’язи, наситити киснем всі тканини та органи, покращити стан суглобів і хребта, нормалізувати стан судин, покращити роботу дихальної системи та зміцнити серцевий м’яз, підвищити витривалість, пришвидшити метаболізм, покращити якість сну, стимулювати роботу мозку, отримати заряд бадьорості та енергії, покращити настрій та самопочуття.

Зокрема, лікування багатьох захворювань – це наслідок невчасного звернення до лікаря та недбалого ставлення до свого здоров’я. Тому завдання медиків – профілактика здоров’я пацієнтів та раннє виявлення захворювань.