Понеділок, 24 Червня

Львів’ян запрошують опанувати професію водія трамвая

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

«Школа водіїв» ЛКП «Львівелектротранс» оголошує перший у цьому році набір учнів за спеціальністю «водій трамвая», інформує пресслужба ЛМР.

Навчання триватиме лише три місяці: два – теорія та один – практика. Практичні заняття відбуватимуться на усіх маршрутах та на усіх марках трамваїв. Після отримання посвідчення, водії проходитимуть стажування на маршруті з пасажирами.

«Нашому трамваю вже 128 років, і я гордий, що понад століття ця професія є доволі шанованою та затребуваною. А тепер наших водіїв знають і за кордоном. Зголошуйтесь і, можливо, саме ви привезете Львову до срібла ще і золото міжнародного трамвайного чемпіонату», – запрошує на навчання директор Навчально-курсового комбінату ЛКП «Львівелектротранс» Григорій Вархов.

Для прийому на навчання необхідно подати такі документи:

  • копію паспорта;
  • копію ідентифікаційного коду;
  • копію документа про освіту (не нижче професійно-технічної);
  • копію посвідчення водія (будь якої категорії),
  • медичну довідку щодо придатності до керування транспортним засобом,
  • військовий квиток (для чоловіків).

Документи потрібно подавати до Навчально-курсового комбінату ЛКП «Львівелектротранс», за адресою: м. Львів, вул. Тролейбусна,1. Деталі за телефоном: 067 429 21 96.

Більше інформації – на офіційному сайті «Львівелектротрансу» у рубриці «Школа водіїв» – https://let.org.ua/uk/school-drivers/requirements