Понеділок, 15 Квітня

Львів’ян запрошують на останній у цьому сезоні фермерський ярмарок

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Завтра, 17 жовтня, на площі Ринок відбудеться заключний фермерський ярмарок цього сезону. Відвідати його та придбати продукцію можуть усі охочі з 9:00 до 15:00 год. Тут можете придбати продукцію фермерів, підтримавши цим місцевого виробника.

На ярмарку представлено понад 20 фермерів, які є у Львові та Львівській області. Фермери продають городини, фрукти, овочі, молочну продукцію, м’ясну продукцію. Тут також можна придбати натуральні та свіжі сири, свіжу рибу, салати, зелень.

«Львівський фермерський ярмарок отримав величезну популярність серед мешканців Львова та його гостей. Основною метою Львівського фермерського ярмарку була допомога, яку вирішила надати Львівська міська рада, місцевим виробникам у популяризації їх продукції, можливості представити її на широкий загал та в інформаційній підтримці їх діяльності.

На сьогодні бачимо, що Львівський фермерський ярмарок — це сформований бренд, відомий на всю Україну. Його популярність полягає в тому, що сам власник продукції продає її покупцю, а той в свою чергу розуміє її якість. Це було нашою основною вимогою до фермерів, яку вони успішно реалізовують”, — зазначила керівниця управління зовнішніх зв’язків і промоції, співорганізаторка Львівського фермерського ярмарку Тетяна Хабібрахманова.

Подібні ярмарки можна спостерігати у багатьох європейських та американських містах, де мешканці собі в суботу можуть прийти, посмакувати чогось вишуканого і придбати місцеву продукцію фермерів.