Четвер, 18 Квітня

Львів’ян запрошують до плетіння маскувальної сітки для встановлення рекорду

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині планують встановити рекорд із плетіння найбільшої маскувальної сітки в Україні. Так, 3-4 вересня волонтери зберуться на масштабну акцію під назвою «Найбільша маскувальна сітка України», пише Твоє Місто.

Організатори акції подали заявку на її включення у Національну книгу рекордів України. Національний реєстр рекордів вже схвалив заявку. До участі у заході запросили усі волонтерські штаби плетіння маскувальних сіток Львова. У планах – сплести за два дні 2000 квадратних метрів сітки. Для цього потрібно понад 1000 осіб кожного дня.

«Сітки на фронті потрібні завжди, і багато. На них є запит з початку війни й до нині. Правильно сплетена і розумно встановлена сітка робить невидимою позицію надовго. Справжня фабрична НАТівська сітка розміром 3х4 метри коштує приблизно 2 тисячі євро, це не по кишені ні державі, ні волонтерам. Тому небайдужі люди по всій країні плетуть сітки», – цитує керівника управління молоді та спорту Романа Хім’яка пресслужба Львівської ОВА.

Такий розмір сітки допоможе покрити всі замовлення військових, які є в штабах Львова. Акція буде відбуватись у Львівському палаці мистецтв з 09:00 по 19:00. Усіх закликають доєднуватися до іціативи та виділити. Окрім цього, потрібна допомога бізнесу та небайдужих громадян, щоб зібрати кошти на закупівлю тканини й основ для сіток. Приблизна сума, яку треба зібрати – 50 000 грн. Охочі підтримати акцію можуть звертатися на електронну скриньку: [email protected], де нададуть реквізити та звіт.