Понеділок, 2 Жовтня

Львів’ян закликають ставати донорами для поранених захисників і хворих громадян

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівський обласний центр служби крові закликає львів’ян активно зголошуватися та ставати донорами, оскільки є потреба у всіх групах крові, особливо з резусом «–». Кров приймають у робочі дні з 8:30 по 13:00 за адресою: вул. Пекарська, 65.

«Сподіваємося на активність донорів усіх груп крові. Найбільше потребуємо крові з резусом «–». Для тих, хто здаватиме кров вперше, нагадую, що на процедуру слід приходити здоровим. Важливий критерій – відсутність хронічних захворювань. Рекомендована вага людини, яка може поділитися власною кров’ю має бути не менше ніж 60 кг, вік донорів від 18 до 60 років», – цитує директора обласного Центру служби крові Ярослава Дяківа пресслужба ЛОР.

Колектив комунального підприємства Львівської обласної ради «Львівський обласний центр служби крові» за добу може прийняти кров у 60-70 донорів. Кров потрібна для поповнення запасів та забезпечення потреб медичних закладів. Донорам слід мати з собою паспорт та ідентифікаційний код.

Нагадаємо, що донором може бути кожен дієздатний українець віком від 18 років з вагою не менше 50 кг (інакше забір крові може бути небезпечним для здоров’я). Детальніше про те, хто може бути донором і як до цього підготуватися, можна прочитати тут.