Четвер, 29 Вересня

Львів’ян просять помогти з лікуванням випускниці УКУ, яка бореться з онкoлогією

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Львів’ян просять помогти з лікуванням випускниці УКУ, яка бореться з онкологією. Цього року стрімко пішов з життя батько. Про це повідомила сестра випускниці УКУ Анни Веремчук, Софія Веремчук. Про це повідомляє Духовна Велич Львова.

“Знайомтеся, це Аня Anna Veremchuk– моя менша сестра. Тільки привід для знайомства не найкращий.. 2020 рік – найжoрстoкіший з усіх попередніх для моєї сім’ї. Я навіть публікацію постійно відкладала, бо боялася повірити…ефект якогось дежавю.

Але мене надихнула Аня, бо вона сміливо й оптимістично приймає це випробування і своїм світлом надихає усіх в радіусі кількох кілометрів. Розмалювала свою палату картинами, продовжує працювати і створює хенд-мейд сережки.

Тому я знаю напевне, що все буде ДОБРЕ зовсім скоро! Нижче додаю історію Ані, яку написали у благодійному фонді БФ “Відкриті долоні”. Дуже прошу вас прочитати. А опісля, просто буду просити будь-якої допомоги.

Що сталось з Анною?

Дві рідкісні важкі хвoроби водночас – це шoк. Але Аня зібралась і прийняла бій. Щоб вижити, їй потрібні ви всі. Від самого народження Аня живе із рідкісним генетичним захворюванням – муковісцидозом. Це наслідок поламки ДНК, що викликає зміни функціонування усіх життєво важливих органів.

Муковісцидоз пoрушує процеси травлення й засвоєння їжі, руйнує печінку, підшлункову залозу й легені. Просто для того, щоб вільно дихати, хворий мусить щодня робити цілий комплекс вправ та інгаляцій. Мусить приймати велику кількість підтримуючих ліків, регулярно лягати на стаціонарне лікування. Має підвищену вразливість до інфекцій, а переносить їх важче й довше, ніж звичайна людина. Муковісцидоз диктує багато вимог та обмежень. І з усім цим Аня справляється.

В Україні дівчина стала однією з першого покоління дітей з муковісцидозом, які пережили межу повноліття – лиш кілька років тому в Україні більшість хворих на муковісцидоз помирали дітьми. Сьогодні Ані 23, на всю Україну її однолітків кілька десятків.

Аня приборкала муковісцидоз, призвичаїлася жити з ним, навчалася в університеті й будувала плани на своє доросле життя.

2020-й рік, окрім всесвітніх кaтaклізмів, приніс гoре в Аніну сім’ю: тяжко зaхворів і стрімко пішов з життя тато. Не встигли рідні оговтатися від втрати, як стала почуватися зле Аня. Аналізи й обстеження затягнулися, ніхто й припустити такого не міг, але… в останні дні літа діагноз визначили остаточно: гострий мієлобластний лейкoз, досить рідкісний його вид.

Протокол лікування диктує обов’язковість трансплантації кісткового мозку. Але для цього треба увійти в ремісію, придушити ракові клітини всередині… Дівчина вже пройшла 1й блок хімії, оговтується від наслідків. Досить багато ліків забезпечується за бюджетний кошт, але – не всі. І немає часу. Боротися одночасно і з муковісцидозом, і з раком – надзвичайно складно.

На всю Україну Аня – єдина така пацієнтка, таких в усьому світі – одиниці. Це вкрай важка боротьба, кожна дрібниця має значення.

Реквізити Анюти: Веремчук Анна 5168 7573 2530 2570

Share.