Львів’ян просять допомогти тваринам притулку “Милосердя”: що потрібно

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У притулку для тварин “Милосердя”, який діє в смт. Брюховичі Львівського району, проживає майже 400 собак. Частину з них привезли з інших областей, зокрема прифронтових. Зараз у притулку потребують допомоги на утримання та лікування тварин. Що саме необхідно, дізнавалося Суспільне.

Собаку Бобіка підкинули під браму притулку два тижні тому.

“Він боїться машин, він був дуже переляканий. Ми зрозуміли, що з’явився він від “добрих” людей”, — каже голова Львівського товариства захисту тварин Наталія Кузнєцова.

Пес Рем у “Милосерді” вже три місяці. Його залишили господарі.

“Як тільки деокупували частину Херсона, люди виїхали разом зі своїми ротвейлером Ремом. Приїхали до Львова, поїхали далі і не мали змоги його утримувати, привезли до нас. Він уже побував у ЛКП “Лев”, його кастрували, провакцинували. І зараз ми шукаємо для нього новий дім. Він молоденький, йому три роки. Він адекватний, але орієнтований на охорону господаря”, — зазначає зоозахисниця.

Загалом у притулку “Милосердя” зараз живе близько чотирьох сотень собак, каже Наталія Кузнєцова. Ще частина собак перебуває у ветеринарних клініках на лікуванні, а деякі тварини — на перетримці. Самостійно закривати усі потреби волонтери не можуть.

За останній місяць туди принесли чи підкинули 18 цуценят та 11 дорослих собак.

“Що завжди потрібно притулку – будки, вольєри, бо є собаки, яких би ми хотіли розмістити, забрати з кімнати або з’єднати з іншими тваринами або з перетримки. Фінансова допомога нам завжди потрібна. Тому що багато собак поступає хворих, які потребують медичної допомоги. Ну і плюс нам завжди потрібні консерви для цуценят, підстилки”, — додає голова Львівського товариства захисту тварин.

Притулок має сайт, де є деталі, як допомогти. Також можна забрати собаку додому. Волонтери проконсультують та допоможуть із адаптацією.