П’ятниця, 12 Серпня

Львів’ян просять допомогти пластунці, яка постраждала від наїзду п’яного майора

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

На території військового коледжу в Києві п’яний майор Володимир Холодний скоїв наїзд на трьох дівчат-курсанток.

Дівчат у важкому стані госпіталізували у військовий шпиталь. Одна із потерпілих – пластунка Галина Николин, виховниця гуртка «Валькірії», відповідальна за фінанси та заходи у Львівській Окрузі, повідомляє «Пласт – український скаутинг».

У дівчини розтрощені кістки, множинні переломи, розриви зв’язок, анемія середнього ступеня. На даний момент лікарі розглядають можливу потребу ампутації кінцівки. Вона потребує фінансової допомоги.

Реквізити для збору коштів:

4441 1144 4654 7406 монобанк

4149 4390 0273 4014 приватбанк

Одержувач: Галина Николин

Нагадаємо, п’яний майор наїхав на курсанток Військово-медичної академії.  Сталося це на території військової частини на вулиці Зоологічній у Києві. Троє студенток медичної спеціальності військового вишу приїхали забрати форму. Біля входу в будівлю на них наїхав чоловік.

“Двом по одній нозі ампутували, третя – сказали, що ноги збережуть, там не так важко, але перебиті обидві ноги теж. Мені по Openbot видає, що ця машина взагалі в розшуку, при чому вона ще з 2017 року. Opendatabot і ще один – хтось при мені вводив номери, і обидва боти показують, що машина в розшуку”, – наголосила волонтерка Наталія Воронкова.

Крім того, відомо, що одна з дівчат підключена до апарату штучної вентиляції легень.

Зловмисника затримали на місці. Це 46-річний військовий, який був у стані алкогольного сп’яніння.

Share.