Львів чекає київського погодження на купівлю транспорту

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів планує масштабне оновлення транспорту. Йдеться про закупівлю 10 трамваїв та 120 автобусів, з яких – 60 великих та 60 – малих за гроші Європейського інвестиційного банку. У Ратуші кажуть, готові оголошувати конкурс, однак наразі посадовці міської ради чекають на «добро» від Міністерства фінансів. Про це повідомляє Львівська газета.

«Місто подало запит на виділення коштів. Ми чекаємо на погодження зі сторони Міністерства фінансів. І до кінця цього року хочемо опублікувати повідомлення про те, що плануємо закупити рухомий склад. Протягом першої половини 2018 року хочемо провести тендерну процедуру й закупити цей транспорт»,- розповів «Львівській газеті» головний спеціаліст відділу інвестицій та проектів ЛМР – Яромир Шмід.

Нагадаємо, ще 12 квітня 2017 року Верховна Рада ратифікувала угоду з Європейським інвестиційним банком, за якою банк надає Україні 200 млн євро кредиту на оновлення та модернізацію громадського транспорту в 20 містах України. Частина з цих коштів буде скерована на оновлення громадського транспорту Львова. Для Львова зарезервовано 39 млн. євро, за які місто планує придбати нові трамваї та автобуси, а також реконструювати тролейбусні лінії та трамвайні колії.