П’ятниця, 21 Січня

Луцьк відмовляється посилювати карантин

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Влада Луцька, який потрапив до «червоної» зони із поширення Covid-19, відмовляється зупиняти громадський транспорт і закривати громадські заклади.

Про це заявив радник мера Ігор Поліщук на своїй сторінці у Фейсбуці.

За його словами, мотиви віднесення Луцька до “червоної” зони незрозумілі, адже “в останній час щодо статистики по рівню захворюваності на COVID-19 в місті нічого не змінилось”.

Поліщук назвав це рішення “недолугим, невчасним та непрофесійним”, а Державну комісію ТЕБ та НС  – “органом з не зовсім зрозумілим правовим статусом”. Він вважає, що такими обмеженнями країну довели “до економічного колапсу, знищили сотні тисяч робочих місць та значно погіршили рівень життя українців й рівень економічної активності в країні”.

“Повідомляємо, що Луцька міська рада не буде приймати жодних рішень щодо зупинки транспорту або закриття будь-яких закладів у зв‘язку з вищевказаним незрозумілим рішенням.

Якщо центральна влада хоче працювати по закону – нехай вводить надзвичайний стан та лише тоді зупиняє транспорт, закриває заклади та приймає інші обмеження”, – написав він.

Нагадаємо, у трьох областях України визначили “червоні” зони, де будуть діяти найжорсткіші обмеження через пандемію коронавірусу. Це – Луцьк, Тернопіль і Кіцманський район у Чернівецькій області.

Share.