лукашенко і путін домовилися розгорнути спільне військо

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Самопроголошений президент білорусі Олександр лукашенко заявив, що росія і білорусь домовилися про розгортання спільного регіонального угруповання військ.

“У зв’язку із загостренням на західних кордонах Союзної держави ми домовилися про розгортання регіонального угруповання рф та рб.

Це все за нашими документами. Якщо рівень загрози досягає нинішнього рівня, як зараз, ми починаємо задіювати угруповання Союзної держави”.

За словами лукашенка, основу цього угруповання складають збройні сили білорусі.

Він заявив, що формування цього угруповання вже почалося:

“Воно йде вже, по-моєму, протягом двох днів. Віддано було моє розпорядження, щоб ми приступили до формування цього угруповання”.

Як він каже, росії «зараз не до цього конфлікту», тому не слід очікувати значної кількості російських військ, але «не одна тисяча людей» від росії все одно буде.

Старий вусатий дід також переконує, що НАТО і низка країн Європи нібито розглядають варіанти агресії щодо білорусі. Також він звинувачує, що нібито з території України готують удари по білорусі.

Раніше українська воєнна розвідка повідомляла, що президент росії схиляє лукашенка до відкритої участі у війні проти України.