Понеділок, 11 Грудня

Ломаченко закликає залишити Лавру в управлінні УПЦ МП

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український боксер Василь Ломаченко, чемпіон світу за трьома версіями, закликає зберегти Києво-Печерську Лавру в управлінні УПЦ Московського патріархату.

У своєму інстаграмі Ломаченко закликає підписати петицію із закликом залишити права на управління Києво-Печерською лаврою Московському патріархату.

Також ця петиція просить скасувати попереднє звернення до Президента України, яке, навпаки, просить припинити використання Лаври Московським патріархатом: розірвати договір оренди і передати її в користування Православної Церкви України.

“Брати і сестри! Петиція на підтримку Лаври запрацювала. Просимо посилання максимально розширити серед усіх прихожан в групах з проханням підписати цю петицію”, – написано на фото, яке розмістив спортсмен.

Нагадаємо, 15 квітня була опублікована петиція до президента Володимира Зеленського про передачу Києво-Печерської лаври УПЦ МП в управління Православної церкви України. Вона набрала необхідну кількість підписів для розгляду. У відповідь на це через два тижні була створена петиція з вимогою залишити лавру у підпорядкуванні УПЦ МП.