Неділя, 21 Квітня

ЛОДА і мерія Львова просять уряд не закривати кордони для іноземців

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівська мерія та обласна державна адміністрація звернулися до уряду з проханням переглянути радикальні рішення щодо заборони в’їзду для іноземців.

Чиновники кажуть, що це негативно вплине на туристичну галузь і в результаті чимало бізнесу у цій сфері може припинити своє існування, пише ZAXID.NET.

ЛОДА скерувала до уряду лист з проханням переглянути згадане рішення про закриття кордонів для іноземців.

Як варіант вирішення ситуації керівництво області пропонує запозичити світову практику і поділити країни на ті, громадяни яких повинні зробити тест на коронавірус при в’їзді в Україну, і ті, для громадян яких є обов’язковий карантин.

«Я сам з бізнес-середовища, тому розумію всю складність ситуації для галузі. Дуже хочу, щоб, приймаючи рішення, ми всі та управлінці на всіх рівнях думали і про підприємців, і про туроператорів, і про звичайних людей, які працюють у цій галузі та довкола неї. Єдиним внутрішнім туризмом ми не втримаємося на плаву, і місця праці та власну справу можуть втратити дуже багато людей», – пояснив Юрій Холод.

З аналогічним зверненням до уряду звернулася і львівська мерія.

«В готелях йде скасування броней. Іноземні спікери, які планували летіти у Львів на конференції з дозволеною кількістю учасників, почали здавати квитки. Це все є підставою скасування наперед спланових візитів делегацій, укладення угод та проведення конференцій. Такі рішення можуть знищити велику кількість робочих місць та частину економіки», – наголосив заступник мера Львова Андрій Москаленко.

Нагадаємо, на позачерговому засіданні Кабінету міністрів ухвалили рішення на місяць заборонити в’їзд іноземцям вже з опівночі 28 серпня.

Обмеження діятимуть до 28 вересня. Для того, щоб прикордонники почали виконувати рішення уряду, його ще мають оприлюднити на офіційному порталі.