Неділя, 23 Червня

ЛНУ ім. Івана Франка запустив онлайн-крамницю з брендованими речами

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівський національний університет імені Івана Франка зібрав необхідні кошти на відкриття крамнички з брендованими речами на краудфандинговій платформі «Велика ідея». Про це повідомляє Zaxid.net.

У понеділок, 21 травня, ЛНУ запустив онлайн-магазин з брендованим товаром, а у стінах вишу крамницю відкриють 1 червня.

На відкриття крамнички з продажу брендованих речей зібрали 69,25 тис. грн з 68,7 тис. грн необхідних. У крамниці Franko Store продаватимуть канцелярське приладдя, блокноти, одяг, посуд, еко-сумки, рюкзаки, подарункові пакети, значки та брелки із брендом університету. Сьогодні ці речі можна придбати в онлайн-магазині університету, а з 1 червня брендований товар можна буде купити у крамниці в університеті.

В онлайн-магазині Franko Store можна купити одяг, наплічники, посуд та канцтовари з гербом університету. Такий ранець, наприклад, коштує 350 грн

На сайті представлено базові речі з корпоративною символікою Університету та її весняно-літню колекцію, яка постійно збільшуватиметься.

Як уточнила ZAXID.NET керівниця цього проекту та співробітниця університету Ольга Осередчук, крамницю Franko Store відкриють на першому поверсі у приміщенні університетської книгарні. Сьогодні там тривають підготовчі роботи.

Зароблені від продажу товарів кошти університет витрачатиме на закупівлю нових товарів, а все, що залишиться – витрачатимуть на реалізацію ідей студентів ЛНУ. Для цього ГО «Лабораторія ідей», що співпрацює з університетом, створить спеціальний грантовий фонд.

«Протягом 2018 року крамничка накопичуватиме кошти, і наприкінці року публічно оголосить про суму гранту для студентів. Такі гранти ГО «Лабораторія ідей» планує оприлюднювати кожних 6 місяців», – мовиться в описі проекту.

Додамо, що створення брендованих товарів практикується в провідних вишах США та Європи. Серед університетів України подібні крамниці працюють у Києво-Могилянській академії та у КПІ імені І. Сікорського.