Вівторок, 28 Травня

ЛНМУ ім. Данила Галицького знову став лідером щорічного рейтингу «Вступ.ОСВІТА.UA»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» четвертий рік поспіль склала щорічний рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії, що відбулась у 2022 році.

Про це повідомляє відділ комунікації та промоції Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Статистичні дані рейтингу поділені за кількома групами і містять статистичну інформацію про середній бал Національного мультипредметного тесту вступників, кількість зарахованих осіб на бюджет і контракт, конкурс на одне бюджетне місце, кількість осіб, зарахованих до приватних вишів, а також інші дані.

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького став першим серед медичних вишів та посів 5 місце серед 201 закладу вищої освіти України із рейтинговим балом на бюджет 153,49 та середнім балом НМТ 181,03 при загальному числі зарахованих на бюджет 453 студенти.

Середній бал сертифікатів національного мультипредметного тесту розраховано серед усіх осіб, зарахованих на навчання за кошти державного та місцевого бюджетів на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.