Четвер, 29 Вересня

ЛКП «Зелений Львів» витратить 98 тис. гривень для просування у Фейсбуці

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Комунальне підприємство замовило SMM послуги в підприємця Івана Фільченка на суму 98 тис. грн. Підприємець вестиме дві сторінки підприємства у соціальній мережі Фейсбук − «Львів. Містобудування» та «ЛКП «Зелений Львів».

Про це пишуть “Наші гроші. Львів”.

Як повідомляється, до кінця цього року підприємець буде публікувати щонайменше 15 дописів на місяць, проводитиме конкурси, відповідатиме на коментарі, налаштовуватиме рекламу. Щомісяця готуватиме аналітичні довідки про висвітлення діяльності «Зеленого Львова» в медіа та соціальних мережах, писатиме анонси, прес-релізи та пост-релізи заходів, редагуватиме тексти. Крім того, в його обов’язки входить давати рекомендації замовникові щодо висвітлення діяльності. За свою роботу кожного місяця отримуватиме Фільченко орієнтовно 10,9 тис. грн.

Загальне охоплення аудиторії за місяць повинне бути не менше 10 тисяч користувачів.

“Ці послуги замовили не за бюджетні, а за власні кошти підприємства. КП «Зелений Львів» створено для отримання прибутку, тому підприємству потрібна реклама.”, – зазначив директор ЛКП «Зелений Львів» Володимир Данилюк

Також комунальники планують налагодити якісну комунікацію з мешканцями та громадськими активістами.

Як зазначає КП «Зелений Львів», це перша спроба піару цього комунального підприємства. До підписання цього договору в штаті  жоден маркетолог не працював, такої посади не передбачають.

 

Share.