ЛКП «Львівелектротранс» відкриває школу для водіїв електротранспорту

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ЛКП «Львівелектротранс» відкриває школу для водіїв електротранспорту та оголошує набір на навчання майбутніх водіїв, яким протягом навчання щомісяця платитимуть по 4 тис. грн стипендії, повідомляє прес-служба ЛМР.

Для навчань підготовлено два спеціальні класи. Загалом підприємство потребує близько 170 водіїв трамваїв і тролейбусів.

«Місто дуже багато вкладає в техніку, в інфраструктуру, але усі трамваї, тролейбуси і автобуси без людей не поїдуть. Ми більше року ішли до того, щоб в нас була своя школа, щоб ми могли навчати людей і я дуже радий, і вітаю усіх вас.

Перша група, яка буде навчатися — це той перший крок, за яким інші групи будуть навчатися і ми будемо виходити на те, що ми будемо мати людей цієї професії.

Праця не є легкою. Потрібно технічні знання, робота по-графіку і поступово ми будемо виходити на підвищення зарплати. Сподіваюся на те, що з кожним набором буде все більше і більше охочих людей тут навчатися”, — сказав Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з житлово-комунальних питань.

© city-adm.lviv.ua

«Під час навчання, що триватиме близько п’яти місяців, усім кандидатам виплачуватимуть щомісячну стипендію у розмірі не менше 4 тис. грн на руки. Після успішного завершення навчання усі кандидати отримають посвідчення водія категорії «Т» та гарантоване працевлаштування з повним соціальним пакетом.

Для успішного проходження курсу необхідно засвоїти теоретичний курс та відпрацювати 300 годин практичного стажування на транспортному засобі”, — розповів Олег Береза, директор ЛКП «Львівелектротранс».

За його словами, на навчання запрошують чоловіків та жінок віком від 21 року, що бажають працювати та розвиватися, а також люблять своє місто та уміють комунікувати з людьми.

«Усім кандидатам, які завершать навчання та будуть працевлаштовані, гарантуємо гідну заробітну плату, не менше 7 тис. грн на картку уже у перший місяць роботи», — додав Олег Береза.

Станом на сьогодні у ЛКП «Львівелектротранс» працює понад 330 водіїв, середній вік яких близько 50 років.

За останнє півріччя середня зарплата водіїв «Львівелектротранс» зросла до 10 тис. грн.

Нагадаємо, щоденний випуск на лінію електротранспорту становить 125 одиниць: 70 — трамваїв, 55 — тролейбусів.

«Проблема з водіями є великою не тільки у сфері електротранспорту, але і у автомобільну. Тому ми сподіваємося, що ці групи будуть наповнятися людьми, які бажають навчатися і в подальшому працювати», — додав, Олег Партика, в. о. начальника управління транспорту ЛМР.

Share.