Літак НАТО відстежив ракету, яка потрапила в Польщу – ЗМІ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Літак НАТО, що пролітав над повітряним простором Польщі у вівторок, відстежив ракету, яка впала на території країни. Про це повідомив військовий представник Альянсу, цитує CNN.

“Інформація з радіолокаційними слідами (ракети – ред.) була надана НАТО і Польщі”.

Літаки НАТО проводять регулярне спостереження щодо України з моменту початку російського вторгнення. Літак, який у вівторок пролітав над Польщею, спостерігав за подіями в Україні.

Представник НАТО не повідомив, хто запустив ракету, яка відстежувалася на території Польщі, і звідки вона була випущена.

Нагадаємо, президент Штатів Джо Байден назвав “малоймовірним” те, що ракета, яка призвела до вибухів та загибелі людей у Польщі, була випущена з росії.

До слова, Міністерство закордонних справ Польщі заявило, що на територію країни в другій половині дня у вівторок впала ракета російського виробництва.

Байден під час телефонної розмови з польським візаві Анджеєм Дудою запропонував тому підтримку в розслідуванні вибухів біля кордону з Україною, ймовірно спричинених російськими ракетами.

Президент Польщі Анджей Дуда у зверненні в ніч проти середи заявив, що Варшава не має точної інформації, хто саме запустив ракету, яка впала на польську територію, та підтвердив, що вона російського виробництва.