Середа, 29 Листопада

Ліквідація IBOX Банку. У monobank повідомили, як тепер поповнювати їхні картки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Один із співзасновників monobank Олег Гороховський просить клієнтів банку використати інші канали для поповнення карток. Про це він написав в телеграм-каналі.

«У зв’язку із відкликанням ліцензії у Айбокс Банк, компанія ТОВ „Метапей“ (оператор мережі терміналів BOX) тимчасово не приймає поповнення на наші картки. Компанії потрібен час для укладення нової угоди з іншим банком-партнером (замість Айбокс Банку) для приймання платежів», — йдеться в повідомлені monobank.

Там рекомендують уточнювати дані щодо варіантів та умов поповнення в додатку. Попередньо, поповнити картку готівкою можна через термінал мережі EasyPay та City24, а також у касах банків-партнерів: Універсал Банк, А-Банк, Укргазбанк.

За словами Гороховського, мережа терміналів поповнення іВох приймала 12−15 млрд грн на місяць поповнення карток monobank.

«Як ви думаєте скільки у нас пішло часу на план Б? Ні не так — скільки б пішло часу на аналогічний план Б у Європі, наприклад? Думаю, оптимістично, 3−6 місяців. Ми зробили за півдня. Ласкаво просимо в Україну! Тут не звикли довго запрягати», — написав він.

Нагадаємо, правління Національного банку України ухвалило рішення про відкликання банківської ліцензії в Айбокс Банку та його ліквідацію з 7 березня 2023 року.

За інформацією ЗМІ, 8 березня в офісах IBOX Bank тривають слідчі дії, проводять СБУ та БЕБ. Компанію підозрюють у відмиванні грошей грального бізнесу. Офіційної інформації з цього приводу наразі не було.