Понеділок, 15 Квітня

Лікарня у Львові отримала препарат для вакцинації від раку шийки матки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Західноукраїнський дитячий спеціалізований медичний центр отримав ще один препарат для захисту жінок від раку шийки матки. Минулого тижня тут розпочали безкоштовну вакцинацію від вірусу папіломи людини квадривалентною вакциною «Гардасил-4» жінок віком до 18 років.

Про це пише Твоє Місто з посиланням на пресслужбу ЗУДСМЦ

Як отримати щеплення від ВЛП безкоштовно:

  • отримати консультацію у педіатра чи імунолога Центру (скерування від сімейного лікаря потрібно лише для імунолога);
  • фахівець видасть скерування на вакцинацію;

Чому важливо вакцинуватися від вірусу папіломи людини?

Більшість випадків раку шийки матки пов’язані з вірусами папіломи людини, який передається статевим шляхом. Щеплення проти вірусів папіломи людини запобігає інфікуванню і зменшує ризик розвитку раку шийки матки. Вакцинація проти ВПЛ запобігає  понад 75% ракових захворювань, пов’язаних з цими вірусами.

Захист, який забезпечує вакцина проти ВПЛ, триває довго. За спостереженнями, близько 12 років після вакцинації захист від ВПЛ залишався високим, без ознак зниження.

Додамо, що із 2017 року у лікарні діє обласна програма, у межах якої безкоштовно вакцинують дівчато до 15 років зі Львова та області від вірусу папіломи людини. На сьогодні уже провакцинували 5 780 підлітків препаратом «Церварікс». Зараз додатково отримали вакцину «Гардасил-4». Щепитись нею зможуть дівчата віком від 9 до 18 років з усієї України.

Записатись на консультацію до імунолога  можливо за телефоном: (050) 027 01 19, а запис до педіатра за телефонами реєстратури: (032) 270 22 07, (063) 189 70 50, (097) 150 70 53.