Лікарня швидкої медичної допомоги відкрила лабораторію для ПЛР-тестувань

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

16 липня у вірусологічній лабораторії Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова провели перші тестові ПЛР-дослідження на виявлення коронавірусу.

З понеділка, 20 липня, лабораторія запрацює на повну і почне приймати біоматеріал на ПЛР-дослідження з львівських лікарень. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Це буде вже сьома лабораторія у Львові, яка проводитиме ПЛР-дослідження на Covid-19.

Гендиректор лікарні Олег Самчук повідомив ZAXID.NET, що вірусологічна лабораторія лікарні тимчасово працює на території Держпродспоживслужби на вул. Промисловій, 7.

«Учора лабораторія вже провела перші тестові дослідження. Поки в лікарні триває ремонт, вірусологічна лабораторія наразі працює на території Держпродспоживслужби. Це наша лабораторія, штат наших працівників, наше обладнання, наше забезпечення. А через 2-3 місяці, коли ми завершимо ремонт, лабораторія переїде на територію лікарні», – каже Олег Самчук.

За його словами, вже з понеділка почнуть приймати біоматеріали на дослідження з міських лікарень Львова. У лабораторії планують проводити до 200 ПЛР-тестів на добу, а згодом вийти на 700.

Мер Львова Андрій Садовий каже, що відкриття ще однієї лабораторії дозволить пришвидшити діагностику пацієнтів, які лікуються у львівських лікарнях.

«Те, що ми запустимо ще одну лабораторію ПЛР спільно з нашою лікарнею на Топольній, дасть змогу запустити швидшу діагностику для всіх, хто лікується у 8-й і 1-й лікарнях та лікарні швидкої допомоги, і, відповідно, швидше ставити діагноз. На сьогодні є лабораторія на Круп’ярській, яка робить найбільше досліджень. Є лабораторія медуніверситету на Зеленій — вона працює, але трохи — для бізнесу, трохи — бере замовлення від обласного центру. Також є лабораторія Центру легеневого здоров’я, яка працює для своїх хворих. І є у військовому госпіталі, але вона також першочергово забезпечує потреби військових. А от наші лікарні завжди стояли в черзі. І зараз ми, фактично, зможемо ліквідувати цю чергу», – сказав Садовий.

Share.