Понеділок, 26 Лютого

Лікарня на Львівщині перемогла у міжнародному проекті ООН

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Лікарня у Судовій Вишні увійшла до переліку десяти лікарень України, які відібрані і запрошені до участі у масштабному міжнародному проекті «ICT Coordination of the Development of Community Engagement Addressing Covid-19 Pandemic (CODE)», який підтримує і фінансує ООН.

Про це розповів в.о. директора лікарні Юрій Кужда, пише ZAXID.NET.

«Напевне, вперше в історії Львівської області і, можливо, України загалом, такого класу лікарню як Судововишнянську відібрано та запрошено до міжнародного проекту “ICT Coordination of the Development of Community Engagement Addressing Covid-19 Pandemic (CODE)”», – написав Юрій Кужда у Facebook.

Проект CODE реалізується у партнерстві з Спеціалізованим Товариством Познанського Економічного Університету (Польща) та Громадською Спілкою «Hi-Tech office Ukraine» у складі Польського фонду викликів ПРООН, за підтримки та фінансування ООН.

Юрій Кужда повідомив ZAXID.NET, що це неабияка перемога, старт, який дозволить й надалі лікарні брати участь в інших міжнародних проектах, запозичати передовий досвід у лікуванні хворих.

«Невеликі лікарні, звісно, беруть участь у міжнародних проектах, але вони, як правило, не перемагають. Тому приємно, що з великої кількості лікарень в Україні, невелика Судовишнянська міська лікарня, яка розрахована лише на 55 ліжок, потрапила в десятку лікарень, які відібрано та запрошено до міжнародного проекту», – каже Юрій Кужда.

Ціль проекту – налагодити та допомогти лікарням у розвитку, навчанні та поліпшенні матеріально-технічної бази.

Зараз у Польщі обирають лікарню, яка буде партнером Судовишнянської міської лікарні. Медичні заклади будуть тісно співпрацювати, навчатися, обмінюватися досвідом, апаратурою тощо.

«Перемога у цьому проекті для нас дуже важлива. Робота з цією платформою дає можливість задекларувати себе на міжнародному рівні, розширити кількість та якість медичних послуг, відкрити доступ нашим лікарям до нових проектів, конференцій та практикумів», – додав Юрій Кужда.