Середа, 29 Листопада

Лікарі Дніпра врятували важкопораненого 29-річного бійця з Львівщини

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

До Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.Мечникова військові доставили молодого бійця з Львівщини, який отримав важке поранення. Лікарі повернули його майже з того світу, повідомив генеральний директор лікарні Сергій Риженко, пише ZAXID.NET.

За його словами, бійця звати Петро, йому 29 років і він з Львівщини. Петро отримав у бою важке поранення. В одну мить його життя змінилося, він втратив свідомість, впав у кому.

«Куля зайшла біля самого ока, перевертаючись, розтрощувала все на своєму шляху. Зупинилася в шиї, пошкоджуючи сонну артерію та нерви. Військові лікарі миттєво доправили до Мечникова. Літри перелитої крові, дві операції, які виконали кращі судинні нейрохірурги Юрій Чередниченко, Сергій Григорук за допомогою ангіографа», – написав Сергій Риженко.

На щастя, їм вдалося видалити кулю, зупинити кровотечу, врятувати артерії та нерви. Зараз у бійця відновлюються рухи в кінцівках.

Петро поволі повертається до життя, сам починає ковтати, біля нього є мама. Вона тримає в руках кулю, яка трохи не вбила її сина, та молить Бога про найшвидше його одужання.