Вівторок, 21 Травня

LG почне блокувати послуги Smart TV на «сірих» телевізорах в Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

12 жовтня компанія LG заявила , що почне блокувати послуги Smart TV на несертифікованих телевізорах. До списку потрапила Україна, а також країни пострадянського простору.

Як повідомляється, компанія підготувала оновлення програмно-апаратних засобів телевізорів LG. Однак з його автоматичною установкою на несертифіковані пристрої, послуги Smart TV «можуть бути повністю недоступні або істотно обмежені».

За словами представників компанії в Україні, це торкнеться моделей телевізорів 2020 року випуску. Йдеться тільки про відключення конкретних цифрових сервісів і додатків. Телевізор продовжить працювати на передачу ТВ-сигналу.

Повідомляється, що зміни вступлять в силу, починаючи з 16 листопада 2020 року, коли LG почне масштабне оновлення прошивки. Крім цього графік «може бути змінений в залежності від обставин компанії, а відомості про оновлення можуть відрізнятися в залежності від моделі та країни».

Як перевірити свій телевізор? Сертифіковані моделі мають на задній кришці або в техдокументації маркування «ЕАС». Її наявність підтверджує, що пристрій пройшов всі лабораторні випробування і процедури оцінки, встановлені в технічних регламентах Євразійського Економічного Союзу, і повністю відповідає їх вимогам.

Крім цього, біля телевізора є номер моделі і суфікс – вони дають можливість зрозуміти, для якого ринку був випущений телевізор.

Нагадаємо, в лютому 2020 року, «сірі» телевізори в Україні почала блокувати компанія Samsung.  Аналітики GFK Ukraine оцінили обсяг “сірого” імпорту електроніки і побутової техніки в 20 млрд. грн – близько 23% всього ринку електроніки України.