Легендарний «Цирк дю Солей» збанкрутував через пандемію COVID-19

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Легендарний «Цирк дю Солей» оголосив про банкрутство після трьох місяців відсутності шоу.

Про це повідомляє CNN з посиланням на повідомлення компанії.

Цирк має боргів майже на 1 мільярд доларів. Причиною свого банкрутства назвали “величезний збій і примусове закриття шоу в результаті пандемії”. Компанія має намір реструктуризувати свій борг за допомогою канадського уряду і приватних інвестиційних компаній.

Як йдеться у повідомленні, цирк оголосив тендер на участь в конкурсі з боку своїх найбільших спонсорів, в тому числі з багатонаціональних приватних інвестиційних компаній з США, Китаю та Канади на 420 мільйонів доларів. Передбачається, що ця пропозиція стане відправною точкою в аукціоні для залучення інших учасників.

Також цирк вже отримав 300 мільйонів доларів для «підтримки успішного перезапуску, надання допомоги постраждалим співробітникам і партнерам Cirque du Soleil і прийняття певних зобов’язань перед компанією».

У компанії працює майже 5 тис. осіб з 50 країн. Основна частина трупи дає вистави у Лас-Вегасі, гастрольна – їздить з різними шоу по всьому світу. Річний дохід компанії становив близько 1 мільярда доларів США.

“Протягом 36 років Cirque du Soleil (заснований у 1984 – 24 канал) був успішною і прибутковою організацією. Однак з нульовими доходами після примусового закриття всіх наших шоу через COVID-19, керівництво повинно було діяти рішуче, щоб захистити майбутнє компанії”, – додав гендиректор цирку Даніель Ламарр.