Понеділок, 26 Лютого

Легендарний «Цирк дю Солей» опублікував вже третю безкоштовну трансляцію своєї вистави

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Знаменитий на весь світ «Цирк дю Солей» провів вже третю 1-годинну трансляцію спеціального шоу, щоб глядачі змогли насолодитися артистами, не виходячи з дому. Про це повідомляється на офіційному сайті відомого цирку.

Це вже третя абсолютно безкоштовна трансляція, організована спеціально для тих, хто змушений сидіти вдома в самоізоляції.

Як зазначається в описі трансляції, це шоу показували тільки в Токіо, тому для багатьох це стане можливістю побачити унікальну виставу.

«Насолоджуйтесь дома, у перших рядах моментами, що надихають, від наших культових шоу. Ми пропонуємо вам відірватись від повсякденного життя. Хочемо зробити внесок, поширюючи радість, щастя, навіть далеко від вас. Залишайтеся в безпеці», — йдеться у повідомленні.

Перший запис з 27 березня:

Другий запис з 3 квітня:

Перший запис з 18 квітня:

«Цирк дю Солей» заснували у 1984 році Гі Лаліберте та Жиль Сент-Кру. Цирк відомий тим, що у виставах не беруть участь тварини, а циркове мистецтво майстерно з’єднується з музикою, химерним дизайном та хореографією.

Компанія нараховує понад чотири тисячі працівників, які працюють у різних трупах. Це дозволяє проводити вистави в різних містах одночасно. Артисти цирку виступали на 74-й церемонії вручення премії «Оскар», 50-й ювілейній церемонії «Греммі» та матчі Супер Боул XLI.