Понеділок, 24 Червня

Львівський виробник кормів для домашніх тварин вийшов на ринки Іспанії та Італії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українська компанія Кормотех, яка виробляє корми для кішок і собак, здійснила перші відвантаження продукції до Іспанії та Італії.

До кінця 2020 року Кормотех планує реалізувати в цих країнах по 1,5 т преміальних і суперпреміальних раціонів для кішок і собак, повідомили в компанії.

Кормотех, таким чином експортує продукцію до 31 країну, включаючи США, Великобританію, Німеччину, Францію, Іран і Чилі. У травні 2020 року Кормотех вийшов на ринок Норвегії.

У планах компанії відкрити в 2020 році завод з виробництва кормів за $10 млн в Литві за рахунок кредиту ЄБРР. Його планові потужності – 5 тис. тон мокрих кормів на рік.

“Kormotech” входить у ТОП-30 виробників кормів для котів і собак в Європі. Експортує продукцію в 16 країн світу, в тому числі до Франції, Естонії, Нідерландів, Словенії, Польщі і т.д.

За обсягами реалізації це компанія №1 в Україні. Потужності підприємства включають в себе два високотехнологічних заводи з виготовлення сухих і вологих кормів.

На даний момент потужності компанії включають два заводи з виготовлення сухих і вологих кормів у Львівській області. Кінцевими бенефіціарами Кормотеха є Ростислав та Олена Вовк.

До слова, у березні 2020 року компанії «Ензим» та «Кормотех» закупили медикаментів та обладнання для лікарень Львова на 4 млн грн для боротьби з коронавірусом Covid-2019.

Компанія впроваджує також багато соціальних ініціатив, які стосуються захисту тварин. Зокрема, це акції «Не залишай нас в АТО», що підтримує власників та опікунів покинутих тварин у зоні бойових дій; «Маленький принц. Україна, що любить тварин» – освітній курс для школярів, що популяризує ідею гуманного поводження з тваринами; Всеукраїнський день «Візьми собаку на роботу» – акція, що розвиває дружню до тварин інфраструктуру в українських містах, пропагує забезпечення комфортних умов перебування домашніх улюбленців в офісах і має на меті змінювати статус чотирилапих у суспільстві.