Четвер, 29 Лютого

Львівський військовий госпіталь може проводити понад 100 ПЛР-тестів на добу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У лабораторії Військово-медичного клінічного центру Західного регіону почали проводити ПЛР-тестів на виявлення COVID-19, пише ZAXID.NET.

У неділю, 12 квітня, провели перші 24 ПЛР-дослідження. Два результати були позитивні. За добу у лабораторії зможуть проводити 100 ПЛР-досліджень і більше, якщо буде забезпечення тест-системами, повідомив ZAXID.NET заступник начальника Центру з медичної частини Тарас Кльофа.

За його словами, госпіталь уклав угоду з Львівським обласним лабораторним центром МОЗ України на проведення таких досліджень. Біоматеріал для досліджень у лабораторію госпіталю присилають з лабораторного центру.

«У суботу, 11 квітня, ми провели тестові дослідження, а у неділю, 12 квітня, зробили перші 24 ПЛР-дослідження, з яких два дали позитивний результат. Сьогодні також проводимо 24-ПЛР-дослідження, але результати будуть відомі згодом. Загалом у нашій лабораторії можемо робити 100 і більше таких досліджень, якщо будуть тест-системи», – повідомив Тарас Кльофа.

Нагадаємо, на даний час ПЛР-дослідження на виявлення коронавірусу у Львові проводять дві лабораторії (вірусологічна і лабораторія особливо небезпечних інфекцій), що належать Львівському обласному лабораторному центру, що нав ул. Круп’ярській, лабораторія медуніверситету, що на вул. Зеленій, і до них приєдналася лабораторія військогового госпіталю, що на вул.Чехова.