Вівторок, 31 Січня

Львівський університет увійшов до трійки лідерів в Україні за науковими досягненнями

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівський національний університет імені Івана Франка увійшов до трійки у рейтингу за показниками наукової діяльності серед українських вишів. Такий рейтинг університетів України опублікував інформаційний ресурс Scopus.org.ua.

Опублікований рейтинг створено на показниках реєстру даних Scopus, яку використовують для відстеження цитованості наукових статей, що публікують навчальні заклади або їхні співробітники.

Відтак, Львівський національний університет імені Івана Франка, зайняв третє місце з індексом цитованості наукових робіт (індекс Гірша) 60 пунктів.

Національний університет “Львівська політехніка” опинився на восьмому місці і має 42 пункти за індексом Гірша.

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, який отримав 39 пунктів і посів 11 місце рейтингу, як і минулого року.

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького зайняв 37 сходинку у рейтингу.

Торговельно-економічний університет піднявся на 80 місце піднявся, а Львівський державний університет фізичної культури опустився на 83. На 90 місці опинився Львівський університет безпеки життєдіяльності, на 117 — аграрний університет. На 156 місце потрапив університет економіки і туризму, а 159 місце посів університет бізнесу і права.