Вівторок, 27 Лютого

Львівський стронгмен встановив новий рекорд України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівський стронгмен Юрій Огоновський у вправі “Супер Йок” на власних плечах переніс 560 кг на 7 м 40 см, тим самим повернувши собі звання рекордсмена України.

Цими вихідними у столиці відновився спортивний сезон, який через пандемію змістили на 3 місяці. Чемпіонат України 2020 став першим заходом Федерації Стронгмену України в році і для Львова — особливо знаковим.

95 кг однією рукою

Ще один львів’янин Роман Грицеляк встановив новий рекорд України у вправі “Дамбл”. Зі своєю власною вагою 96 кг він підняв однією рукою 95 кг та оновив рекорд України на 1,5 кг. Попереднім рекордсменом був ужгородець Олексій Мальцев. Також Роман зробив спробу підняти 100 кг, але, на жаль, не вдалось.

Роман Грицеляк

У надваговиках (категорія 110+ кг) вже другий рік поспіль тріумфує львів’янин Павло Кордіяка. Здобувши 4 перемоги у 5-ти вправах, золота медаль чемпіонату України та путівка на міжнародні старти дісталась молодому стронгменові абсолютно заслужено, а герб міста Лева знову майорів на п’єдесталі.

Павло Кордіяка

Ще один абсолютний рекорд України та титул рекордсмена завоював потужний хлопець зі Львова Юрій Огоновський. Попри невелику власну вагу, а саме 116 кг, Юрій переніс на плечах 560 кг на відстань у 7 м 40 см.

Чемпіон 2019 року у цій ваговій категорії Юрій Огоновський, який перейшов до «супертяжів», але на цьому чемпіонаті не виступав у жодній з категорій, здійснив спробу встановлення рекорду України у вправі «Супер-Йок» на максимум.

Рекорд України від Yuriy Ogonovskiy у вправі Супер Йок із результатом 7 метрів 40 см – 560 кг. #фсупрацює #фсумотивує #фсу #fsu_strong #стронгмен

Gepostet von Федерація стронгмену України am Samstag, 4. Juli 2020

Попереднє досягнення належало Олексію Новикову, котрий проніс коромисло вагою 550 кг на 10 метрів. Огоновський зумів пройти зі снарядом, важчим на 10 кг, дистанцію 7 метрів 40 сантиметрів. Рекорд встановлено, однак сам Юрко залишився незадоволеним виконанням, оскільки кілька разів зупинявся у межах відведеного хвилинного ліміту і не зміг досягти позначки 10 метрів.

Зрештою, Огоновський та Новиков домовилися, що тепер будуть готуватися до очного протистояння у цій вправі для встановлення нового національного рекорду у «Супер-Йоку». Тож, чекаємо продовження.

«Львів — це місто сильних людей. Наша команда богатирів вболіває та робить все можливе, щоб саме це і стало символом для львів’ян. Мій рекорд не зовсім пройшов так, як хотів цього я. Хотілось 10 м. Тим паче, всі знають про власника попереднього рекорду, Олексія Новікова, і на що здатен він. Саме тому для мене стане великою честю зійтись на майданчику з Олексієм вже цієї осені та на позначці у 600 кг визначити, хто ж з нас найкращий у супер-йоці», — каже Юрій Огоновський.

У 2019 році Огоновський та Кордіяка підтвердили статус львів’ян, як найсильніших у світі.