Вівторок, 5 Березня

Львівський скрипаль-віртуоз Олександр Божик презентував перший відеокліп

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівський скрипаль-віртуоз Олександр Божик випустив перший офіційний відеокліп «Don’t Stop». Для мотиваційної композиції екранізували реальну історію львівського візочника Андрія Демчука, який попри усі життєві перепони став Параолімпійським чемпіоном у фехтуванні.

«Що б не сталося в житті, не зупиняйся, не опускай руки і зможеш досягнути успіху – головна ідея пісні «Don’t Stop».

За сюжетом, фехтувальник спарингує в залі. В нього не все вдається, він втрачає ініціативу і програє тренувальний спаринг… Згодом спортсмен втрачає ногу. Наступають важкі будні після операції. Але він не здається, продовжує тренуватися, спарингує на візку з іншим спортсменом. Невдовзі йому виготовляють протез, він вчиться заново ходити. У підсумку, герой продовжує тренуватися з більшим завзяттям і стає переможцем.

Головний герой кліпу – реальний спортсмен Андрій Демчук. Львів’янин зміг побороти свої сумніви і досягнув успіху – став паралімпійським чемпіоном.

Цікаво, що авторська композиція «Don’t Stop» увійшла до першого альбому «The First», у якому окрім каверів на світові хіти є також багато власної музики скрипаля.

Після перемоги у змаганнях з фехтування на Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро Андрій Демчук заспівав гімн України і розплакався у прямому ефірі після слів про те, що свою медаль він присвятив загиблим воїнам АТО, серед яких – двоє його друзів.

Довідково: Олександр Божик – скрипаль-віртуоз, композитор, шоумен, явище в сучасному музичному просторі. Майстер поєднувати неперевершене виконання та видовищне шоу. Йому однаково підвладні як класика, так і рок, поп, етно-музика. Суперфіналіст популярного шоу «Україна має талант», рекордсмен «Книги рекордів України», учасник багатьох талант-шоу серед яких «Хвилина слави», «Британія шукає таланти», «Італія має талант». Після свого феєричного виступу на польському шоу «Mam talent» його назвали «Джиммі Хендріксом серед скрипалів».