Львівський пам’ятник наплічнику потрапить у Книгу рекордів України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Пам’ятник наплічнику, який сім років тому встановили у подвір’ї географічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка, внесуть у Книгу рекордів України. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Франкового університету.

Цей пам’ятник увійде у Книгу рекордів як перший в Україні пам’ятник наплічнику. Офіційна церемонія відбудеться вже завтра, 16 травня, у День вишиванки, у подвір’ї географчного факультету, що на вул. Дорошенка, 41. Початок – о 14:00 год.

«Історія вивчення географії у Львівському національному університеті імені Івана Франка налічує близько 140 років. Від початку заснування  факультету  до сьогодні студент-географ не уявляє свого життя без «вірного супутника» – наплічника. Адже саме з цим спорядженням робились найбільші географічні відкриття. Саме тому 14 травня 2012 року у подвір’ї факультету було встановлено перший у світі пам’ятник наплічнику», – йдеться у повідомленні.

Сам пам’ятник вироблений із металу і має натуральну величину: його висота становить 90 см, а ширина – 50 см. До наплічника також прикріплені туристичні черевики, килимок і спальний мішок. Фінансував виготовлення такого пам’ятника один із українських виробників туристичного спорядження.