Неділя, 14 Квітня

Львівський гурт переспівав легендарну “Гуцулку Ксеню”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Легендарній пісні – неймовірний переспів. Давно ніхто так чудово не виконував відому українську пісню “Гуцулка Ксеня”, проте є нові герої – львівський гурт Randevu. Лишень послухайте, які живі й насичені голоси. Хочеться слухати і слухати… Кліп зняли у Карпатах, а відеокліп вже зібрав понад 2,3 млн переглядів.

Після виходу на екрани українського фільму у 2019 році, пісня “Гуцулка Ксеня” стала дуже популярною. Її переспівували безліч разів і безліч артистів у різних інтерпретаціях. Львівський гурт “Рандеву” не став винятком. Артисти навіть відзнями кліп на свою версію “Гуцулки Ксені”.

Відеоролик справді вийшов чудовим та уже зібрав велике коло поціновувачів народної пісні. Одним із учасників є Ростислав Турка. Чоловік працює викладачем у Львівському державному університеті фізичної культури. Окрім цього завжди відчував пристрасть до музики, що так само стало професійною діяльністю.

До слова, «Гуцулка Ксеня» – легендарна українська пісня, вже майже 100 років не втрачає популярності. Її співають коханим, зарученим, на весіллях, уродинах чи просто українських святах. Та мало хто знає, що оспівують у ній не якусь вигадану Ксеню або ж збірний дівочий образ, а цілком реальну дівчинку, родом із села Шешори на Івано-Франківщині. Її ім’я – Ксенія Бурачинська-Данилишин. Жила вона потім до кінця свого життя у Чикаго.

Автором пісні є вчитель з села Семигинів Стрийського району Львівської області Роман Савицький. Дата народження пісні – 1932 рік.

Навесні 2019-го у світ вийшов український фільм “Гуцулка Ксеня”.

«Карпатське селище Ворохта, 1939 рік. Сюди з Америки приїжджають колишні емігранти, щоб знайти українську наречену для молодого парубка. Адже тільки так він отримає у спадок 1 млн дол. Це сюжет іронічного мелодраматичного мюзиклу „Гуцулка Ксеня“».