Вівторок, 27 Лютого

Львівський дизайнер виділив 1 млн грн на обладнання для лікарень Львова і Коломиї

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Руслан Багінський, автор капелюшків для Мадонни і Джіджі Хадід, зокрема, його бренд Ruslan Baginskiy виділив 1 млн гривень на придбання медичного обладнання для лікарень Львова і Коломиї. Для лікарні швидкої медичної допомоги Львова він купив монітор пацієнта, дефібрилятор, два десятки пульсоксиметрів і насоси шприцеві. Про це дизайнер повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«З першого дня ми обдумували, як бренд Ruslan Baginskiy може допомогти іншим. Українські і європейські дизайнери і підприємці, які відшивають костюми, оплачують продуктові набори для пенсіонерів і віддають виручку в фонд боротьби з вірусом, демонструють правильний приклад і єдиний шлях. Це наша загальна проблема, чим швидше ми її вирішимо, тим швидше зможемо обняти рідних, запросити друзів в гості і полетіти в Париж. Саме тому минулого тижня бренд Ruslan Baginskiy передав 1 мільйон гривень у Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги м. Львова і Коломийську центральну районну лікарню», – повідомив дизайнер.

Львів, каже Руслан Багінський, його рідне місто, а Коломия – рідне місто співзасновника бренду Петра Ясінського.

Щодня о 10 ранку я відкриваю Telegram і переглядаю статистику по Covid-19 в Україні. Ви всі читаєте історії лікарів і…

Gepostet von Ruslan Baginskiy am Montag, 13. April 2020

Дизайнер також уточнив, що його команда після повернення з Парижу 5 березня провела два тижні у самоізоляції і вся команда бренду із понад 30 людей відправилася на карантин.

«Залишайтеся вдома, святіть Паску онлайн і будьте здорові», – написав Руслан Багінський.

Заснувавши свій іменний бренд в 2013, Руслан Багінський успішно співпрацює з такими брендами, як Domanoff, Blood&Honey, THEO, Jean Gritsfeldt, Lake та Artemklimchuk, а його капелюшки обирають Тіна Кароль, Джамала та Катерина Осадча, а також в його капелюшках красувалися Белла Хадід, Мадонна, Джіджі Хадід, Жанель Моне та Кайя Гербер.

Сам дизайнер мріє відновити в Україні традицію носити головні убори, як це було модно на Галичині на початку ХХ століття.

До слова, перша леді України Олена Зеленська також приміряла головний убір від Руслана Багінського під час візиту до Папи Римського Франциска.