Понеділок, 8 Серпня

Львівський аеропорт реконструює готель «Тустань»

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Львівська міськрада дозволила створити новий готельно-ресторанний комплекс “Тустань” на базі старого готелю на вул. Любінській.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Зокрема, виконком погодив аеропорту «Львів» реконструювати будівлю готелю, при цьому заскливши фасад. Окрім того, у готелі облаштують ресторан.

Реконструюють готель, який знаходиться на земельній ділянці площею 177,3459 га, що перебуває у державній власності і належить аеропорту і яка призначена для розміщення та експлуатації будівель і
споруд авіаційного транспорту. Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, а вид використання – для обслуговування злітно-посадкової смуги, руліжник доріжок та будівель і споруд аеропорту змішаного використання.

Сьогоднішній вигляд готелю «Тустань» біля львівського аеропорту

Візуалізація

Візуалізація

Функціональне призначення земельних ділянок – зона Г-2 – торгово-ділові зони місцевого значення відповідно до зонінгу Шевченківського району.

Як йдеться у проекті рішення, висота готельного комплексу не повинна перевищувати 24 метри. Максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки становить 38%. За приблизними підрахунками, будинки матимуть не менше 12 поверхів.

Довідка

5-поверховий готель «Тустань» був збудований на початку 90-х років, він має 100 номерів. У 2012 році у прибудови готелю обвалилась стіна. За словами тодішнього керівника львівського аеропорту Романа Гонтарєва, на момент обвалу готель уже не працював – його закрили через нерентабельність.

Share.