Понеділок, 4 Березня

Львівським школярам, які здобули найвищі бали ЗНО, вручили грошові винагороди

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За результатами зовнішнього незалежного оцінювання, у Львові 31 учень набрав максимальний бал на ЗНО, пише 032.ua.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, місто Лева ще з 2010 року, від моменту впровадженя ЗНО, займає лідируючі позиції за результатами тестування.

В рамках Програми підтримки обдарованої молоді міста Львова, випускників львівських шкіл, що отримали 200 балів ЗНО, нагородили по 5 тис грн. А школяру, що отримав 400 балів, тобто набрав по 200 з двох дисциплін ЗНО, вручили премію у розмірі 10 тис грн.

Зазначимо, у 2019 році 30 випускників львівських шкіл здобули по 20 балів зі ЗНО, а ще один — 400 балів з 2 дисциплін (математики і фізики).

Найбільше учнів, які набрали максимальну кількість балів з тестування з певно предмету ЗНО, незмінно є випускниками Львівського фізико-математичного ліцею. Також серед лідерів є випускники Львівської лінгвістичної гімназії, Класичної гімназії, Правничої гімназії та інших ліцеїв.

Якщо аналізувати навчальні дисципліни, то це також традиційно: українська мова (5), математика (13), фізика (2), іноземна мова (5), історія (3), хімія (3) та біологія (1).

Проте тенденція порівняно з минулими роками частково змінилася, адже цього року серед випускників, які набрали 200 балів ЗНО, більше дівчат — їх 19.