Вівторок, 28 Травня

Львівський гурт LeonVoci приголомшив суддів польського телепроекту «Маю талант»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Квартет LeonVoci популяризує оперним співом класичну музику на сучасний манер. В перекладі з італійської та іспанської LeonVoci – «Голоси Левів», або ж «Голоси Львова», як кому до вподоби, розповідає Zaxid.net.

Цей квартет у 2015 році зібрав Назар Тацишин, соліст Львівської філармонії, аби й українці оперними голосами популяризували класичний спів, народну пісню популярним виконанням.

«Мені дуже подобається, як співає Il Volo, як співають Il Divo. Це колективи, які за кордоном. В Італії, в Іспанії. Вони знані по всьому світі. Я хотів зробити щось таке схоже в Україні», – пояснив тенор, керівник гурту Назар Тацишин.

Наші хлопці співають французькою, іспанською, італійською, польською, англійською, в таких жанрах, як опера, поп, попорера та опера кросовер. Львів їх ще не чув. А от Польща аплодувала стоячи. На проекті «Маю талант» вони доспівалися до трьох «так.

Браво!

Пишаємось своїми талантами!Львівському гурту LeonVoci весь зал та судді польського телепроекту «Маю талант» аплодували стоячи!!!Прохання gоширитиПереходь на Mova

Gepostet von Mova am Mittwoch, 24. Oktober 2018

«Оскільки нам до Кракова ближче, аніж до Києва, то спершу ми поїхали підкорювати Польщу, а не Україну. Дуже нас тепло сприйняла публіка. В нас є пісня Grande Amore італійська. Публіка так нам аплодувала, що бігали мурашки по тілу», – жартуючи розповів тенор Роман Чава.

Гурт LeonVoci найближчим часом святкуватиме свій невеличкий ювілей! Почнемо святкування з концерту у Польщі, а продовжимо протягом цілого року як у Львові, так і у різних містах нашої прекрасної України та інших країнах!, – розповіли в квартеті на своїй сторінці у Фейсбуці.