Вівторок, 9 Серпня

Львівський аеропорт відкриває нові бюджетні напрямки: куди полетіти?

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького анонсували відкриття одразу 9 нових рейсів протягом цього та наступних місяців, 7 з яких вже відкрито! Нові рейси виконують відомі європейські лоукости Wizz Air та Ryanair.

LVIV1256 склав список усіх рейсів.

З 29 жовтня відкрили авіарейс Wizz Air до столиці Литви — Вільнюс. Він літає двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю. Мінімальна вартість квитків – 299 гривень.

Вільнюс © muztur.by

30 жовтня відкрили одразу два напрями: Львів-Братислава від Wizz Air та Львів-Краків від Ryanair. У Братиславу можна полетіти тричі на тиждень – у вівторок, четвер та суботу і коштують квитки від 299 гривень. У Краків можна злітати теж у вівторок, четвер та суботу. Квитки зі Львова стартують від 26 євро.

Братислава © travelmag.cz

Краків © euromapa.net

31 жовтня відкрились аж 3 рейси від Ryanair: Львів-Варшава (Модлін) і два до Німеччини Львів-Дюсельдорф (Веце) та Львів-Меммінген. Рейси до Варшави виконуються в понеділок, середу та неділю, до Дюсельдорфа тричі на тиждень у середу, п’ятницю та неділю, а до міста Меммінген двічі на тиждень у середу на неділю.

Варшава © continentestate.com

© Mercure Hotel Düsseldorf Süd

Меммінген © schwabenstaedte-in-bayern.de

2 листопада відлетів перший рейс Ryanair Львів-Лондон (Стантсед) — польоти виконують у понеділок, п’ятницю та неділю.

© zazaschool.com

З 14 грудня ми зможемо літати Wizz Air у Франкфурт-Хан. Рейси анонсують двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю, а ціна квитків стартуватиме від 759 гривень.

Франкфурт-на-Майні © incomartour.com.ua

А ось із 3 березня 2019 року львів’яни зможуть полетіти у Копенгаген компанією Wizz Air. Рейс вилітатиме у середу та неділю, прогнозована ціна квитків – від 759 гривень.

Копенгаген © sepavone/Depositphotos

Share.