Львівську співачку та активістку Софію Федину нагородили орденом княгині Ольги

Pinterest LinkedIn Tumblr +

8 грудня під час презентації вистави «Ремінісценції. UA» Петро Порошенко нагородив орденом княгині Ольги III ступеня співачку, активістку, «голос» львівського Майдану Софію Федину.

Відповідний указ розміщений на офіційному сайті Президента України.

Софію Федину нагородили орденом княгині Ольги ІІІ ступеня за «значний особистий внесок у розвиток національної культури, плідну громадську діяльність та високий професіоналізм».

«Радий привітати Софію Федину із державною нагородою – орденом княгині Ольги III ступеня. Знаю її з часів Майдану як волонтерку, яка провела багато часу на фронті, допомагаючи нашим десантникам», – написав на своїй сторінці у Facebook Петро Порошенко.

Софія Федина – кандидатка політичних наук, викладачка ЛНУ імені Івана Франка, колишня голова Світової федерації українських лемківських об’єднань та ведуча львівського Євромайдану. Нині є радницею голови ЛОДА. У 2013 році стала лауреаткою премії імені Василя Стуса, а у 2017 – премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Зазначимо, орденом княгині Ольги відзначають жінок за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності, вихованні дітей у сім’ї. Цю відзнаку заснували в Україні у 1997 році.

Share.