Понеділок, 15 Серпня

Львівську об’їзну дорогу планують розширити

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Упродовж 2019-2020-х років навколо Львова планують розширити об’їзну дорогу. Про це в ефірі Львівської хвилі повідомив голова ЛОДА Олег Синютка.

За його словами, об’їзна дорога потребує додаткової смуги руху транспорту. Він додав, що також розглядають можливість зміни кількості світлофорів на об’їзній Львова. Також на початку наступного року мають оголосити тендер на будівництво північного об’їзду міста Львова.

Нагадаємо, протяжність нової північної об’їзної дороги становитиме 24 км. Вона матиме 4 смуги руху. Дорогу планують облаштувати відпочинковими зонами для водіїв та біопереходами для міграції тварин. Північний обхід Львова може коштувати 5,5 млрд гривень. Новозбудована кільцева матиме три авторозв’язки, дві естакади (1100 м), міст і одинадцять шляхопроводів. Частиною північного об’їзду має стати перша концесійна дорога Львів – Краковець.

На Львівщині планують також розширити трасу Львів – Тернопіль та збудувати нову дорогу.

Служба автомобільних доріг розробляє техніко-економічне обргрунтування (ТЕО) та проектну документацію на реконструкцію дороги М-09 на ділянці Львів – Тернопіль, яка стане першою частиною Go Highway.

Новий автобан Львів – Тернопіль, який стане першою частиною Go Highway, передбачає реконструкцію 57 км наявної дороги з її розширенням з 2 до 4 смуг та будівництво 55 км нових об’їзних доріг населених пунктів.

У межах цього проекту планують збудувати нову з’єднувальну дорогу між трасами М-06 та М-09. Попередньо нове шосе буде відгалужуватися від М-06 біля села Загірці та вливатиметься у швидкісну трасу Львів – Тернопіль біля Золочева. Протяжність нової дороги становитиме приблизно 20 км.

Таке рішення дозволить зменшити навантаження на трасу М-06 на ділянці Броди – Львів, а водіям, які прямують з боку Рівного в напрямку Львова, – заощадити до 25-30 хвилин часу на кожній поїздці. Остаточне рішення щодо нової дороги мають ухвалити після затвердження ТЕО. Весь проект реалізовуватимуть за кредитні кошти.

Нагадаємо, дорогу Львів – Тернопіль відремонтували торік восени за 755 млн гривень. Міжнародний автобан Go Highway має з’єднати українську Одесу та польський Ґданськ, а відтак – Чорне море з Балтійським. Вартість будівництва становить приблизно мільярд євро.

© Укравтодор дорога Львів-Тернопіль

Недавно біля Винник відкрили оновлену транспортну розв’язку.

Крім дорожньої основи, під яку робився з нуля земельний насип, розв’язку підсвітили led-світильниками за новими стандартами та встановили бар’єри безпеки.

Транспорту розв’язку облаштували за 3 місяці. Роботи виконувала підрядна організація «Онур». Онурівці дають гарантію на свої роботи 10 років.

Share.