П’ятниця, 24 Травня

Львівській вчительці присвоїли звання «Заслужений вчитель України»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вчитель англійської мови Львівської лінгвістичної гімназії Софія Ілик отримала державну нагороду.

Почесне звання «Заслужений вчитель України» їй, сьогодні, 18 березня, вручив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, передає прес-служба Львівської ОДА.

«Те, що ви сьогодні закладаєте, сторицею повернеться не тільки до вас, але і до всього супільства. Мабуть, дуже приємно, коли та людина, в яку ти вкладав серце, свої знання, в житті повертається до тебе любов’ю, впізнаваністю, позитивними емоціями. Часто ми говоримо, що педагоги – основа розвитку нашої держави, а сьогодні українська держава має можливість подякувати педагогам за те, що ви є, за те, що ви робите. І будьте переконані, що буде сильна українська держава – обов’язково вчитель буде в ній пошанований», – зазначив Олег Синютка.

«За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю», – йдеться в Указі Президента України.

Софія Ілик – педагог із 50-річним стажем роботи.

«Колись я вчилась у цій школі і це Боже провидіння, що я знову повернулась сюди. І кожен день я черпаю енергію і силу від своїх дітей. Вдячна своїм учням, які пам’ятають і вдячні школі. Дай Бог, щоб своєю працею вам вдалось допомогти країні, відстояти свою незалежність. Дякую за оцінку моєї роботи за усі 50 років. Я щаслива, що тут працюю і Бог дає мені сили продовжувати виховувати дітей», – зазначила Софія Ілик.

Також за високий професіоналізм, багаторічну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі області Олег Синютка вручив подяки педагогам Львівської лінгвістичної гімназії.