Львівські зоозахисники та волонтери врятували маленьку козулю від мисливців

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

25 червня волонтери й зоозахисники вкотре врятували безнадійну тваринку. В Домівку врятованих тварин, що в парку «Знесіння» у Львові, привезли козулю, яку напередодні мисливці виставили на продаж на «притравку» для тренування мисливських собак.

Тепер тваринкою опікуються волонтери Домівки, тож її життю більше нічого не загрожує.

“Всім велике дякую, хто допоміг врятувати маленьку від живoдерів! Вона вже в Домівці!”, – написав зоозахисник та співзасновник Домівки Орест Залипський.

Днем раніше Орест Залипський повідомив, що невідомі спіймали маленьку козулю в лісі та виставили її на продаж.

“Ціна питання її життя 3500 грн. Потрібно всього 7 мисливці, які скинуться по 500 грн, і мале рoзідруть собаки”.

Що таке “притравка”?

Притравочні (дослідні) мисливські станції — спеціальні стаціонарні місця для притравки і навчання мисливських собак. Як притравка використовуються дикі тварини, що містяться на цих станціях — вовки, лисиці, кабани, ведмеді, борсуки та інші. На притравочних станціях грубо пoрушуються прaва диких тварин.

У багатьох європейських країнах, під впливом захисників прав тварин вводяться різні обмеження на притравочні станції. Наприклад, у Польщі притравлювання норних собак дозволено лише безконтактне (тобто не з хваткою по звірові, а через перегородку).

Нагадаємо, 31 травня львівські волонтери врятували чотирьох лисенят, які також мали стати притравкою. Ними тепер опікують волонтери.

“Думаємо, що питання продажу тварин на притравку буде виникати до тих пір до, поки Верховна Рада не прийме відповідних законів. Поки ми чекаємо прийняття законопроекту №2232“, – повідомив Орест Залипський.