П’ятниця, 19 Квітня

Львівські статуї одягнули у вишиванки та вишивані маски

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Античні статуї на площі Ринок одягнули у вишиванки та вишивані маски. Так сьогодні у Львові відзначають День вишиванки і дякують лікарям за роботу в умовах пандемії.

Сьогодні також сорочки і маски приміряють леви-охоронці Ратуші — їх одягнуть лікарі медичних закладів міста.

«Кожного року ми відзначаємо Міжнародний день вишиванки. Цьогоріч, зважаючи на пандемію COVID-19, ми не будемо робити масових заходів, але вишиванка — це наш генетичний код, ми, як і щороку, одягаємо скульптури і статуї на площі Ринок, але з новим атрибутом — вишиваною маскою. Також будемо одягати міських стражів — левів, які стоять перед Ратушею: їх цього року будуть одягати лікарі, які цілодобово захищають усіх нас. Зокрема, близько 10 лікарів з різних лікарень нашого міста разом з міським головою одягнуть міських левів та заспівають державний гімн України.

Це досить символічно: вишиванка завжди була генетичним кодом українців, своєрідним захистом, тому вишиванки і вишивані маски одягнуть лікарі, які щоденно є у масках, рятуючи наші життя. Це буде своєрідним знаком подяки лікарям за те, що вони сьогодні боряться з цією недугою”, — розповів керівник управління внутрішньої політики Львівської міської ради.