Четвер, 29 Лютого

Львівські ринки працюватимуть до Великодня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

18 квітня закриють продовольчі ринки у Львові. Опісля їхню діяльність призупинять до завершення карантину. Таким є уточнене рішення міської комісії з ТЕБ і НС, пише Дивись.інфо.

Про це під час брифінгу розповіла очільниця міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові Галина Слічна.

«Я отримала нову постанову щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби в місцях торгівлі. Одним з пунктів цієї постанови є рекомендувати органам місцевого самоврядування заборонити функціонування ринків. Ми ще раз провели позачергове засідання з ТЕБ і НС і внесли зміни до попереднього рішення, а саме – призупиняємо роботу продовольчих ринків з 16.00 18 квітня до завершення карантину, 24 квітня», – розповіла Галина Слічна.

Вона додала, що ринки можуть працювати лише за умови дотримання правил безпеки. Це перевірятиме поліція.

Крім цього, після 18 квітня продовжить працювати гуртовий ринок «Шувар».

Також міська комісія з ТЕБ і НС дозволила індивідуальні тренування окремим спортсменам.

«Вчора відбулося засідання уряду, на якому були внесені зміни до постанови 211 в частині, яка стосується спортсменів. Відтак було дозволено індивідуальні тренування: біг, хода, їзда на велосипеді. Йдеться про спортсменів штатних команд національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських та національних видів спорту. Ми внесли зміни до відповідного пункту рішення, прийнятого раніше на нашому засіданні комісії з питань ТЕБ і НС», – розповіла Галина Слічна,.

Комісія також дозволила працювати магазину «Батарейка», що на проспекті Свободи, 1/3.

Цей магазин, зокрема, спеціалізується на продажі всіх елементів живлення, які є товаром першої необхідності, а саме до медичних приладів (слухові апарати, глюкометри, тонометри), а також батарейки та акумулятори для побутових приладів.